Team

Onze leerlingen krijgen les van gemotiveerde leerkrachten die voortdurend werken aan hun eigen ontwikkeling. Ons team bestaat uit een clusterdirecteur, een locatiedirecteur, leerkrachten, een intern begeleider, een administratief medewerkster en een conciërge.

 

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep 1/2 Juf Dorry Juf Dorry Juf Dorry Juf Dorry Juf Dorry
 Groep 3 Juf Christa Juf Christa  Juf Christa Juf Christa  Juf Christa
Groep 4/5: Juf Lianne Juf Lianne Juf Lianne Juf Lianne Juf Lianne
 Groep 6):  Juf Tamara Juf Maaike Juf Maaike Juf Maaike Juf Maaike
Groep 7/8 Juf Chantal Meester Bram Meester Bram Meester Bram Meester Bram

Juf Chantal Hagen geeft op de maandag les in groep 7-8 (i.v.m. ouderschapsverlof meester Bram)

Juf Tamara Goes is op dinsdag en donderdag aanwezig voor de begeleiding van leerlingen en ondersteuning van de leerkrachten.

 

 

Locatiedirecteur

Chantal Hagen – Stevens: poortdir@veluwseonderwijsgroep.nl

Clusterdirecteur
Diederik Schakelaar: d.schakelaar@veluwseonderwijsgroep.nl

Intern begeleider
Hananja Grootewal: h.grootewal@veluwseonderwijsgroep.nl

(aanwezig op woensdag en donderdag)

Leerkrachten

Lianne van Bloemendaal: l.vanbloemendaal@veluwseonderwijsgroep.nl

Christa Brouwer: c.brouwer@veluwseonderwijsgroep.nl

Dorry Campen: d.campen@veluwseonderwijsgroep.nl

Maaike van Essen: m.vanbeek3@veluwseonderwijsgroep.nl

Tamara Goes: t.goes@veluwseonderwijsgroep.nl

Bram Niezink: bj.niezink@veluwseonderwijsgroep.nl 

Administratief medewerker
Jolanda Hafkamp-Beunk: j.hafkamp@veluwseonderwijsgroep.nl

Conciërge
Erwin Gerritsen

KBS De Poort

Hoofdweg 53
7371 AE Loenen

telefoon:
(055) 505 14 89

e-mail:
poortdir@veluwseonderwijsgroep.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep