Team

Onze leerlingen krijgen les van gemotiveerde leerkrachten die voortdurend werken aan hun eigen ontwikkeling. Ons team bestaat uit een clusterdirecteur, een locatiedirecteur, leerkrachten, een onderwijsassistent, een intern begeleider, een ICT-coördinator en een conciërge.

 

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep 1/2*) Juf Dorry Juf Dorry Juf Dorry Juf Dorry Juf Gerda
 Groep 3: ochtenden  Juf Christa Juf Christa  Juf Christa Juf Christa  Juf Christa
Groep 4: ochtenden Juf Lianne Juf Lianne Juf Lianne Juf Lianne Juf Lianne
 Groep 3/4 **): middagen Juf Christa Juf Christa Juf Christa
Groep 5/6 Juf Roosmarie Juf Roosmarie Juf Roosmarie Juf Marian Juf Marian
 Juf Roosmarie  Juf Roosmarie  Juf Roosmarie  Juf Marian  Juf Marian
Groep 7/8 Meester Ruud Meester Ruud Meester Richard Meester Ruud Meester Ruud
Meester Ruud Meester Ruud Meester Ruud Meester Ruud

*) In verband met de groei van het aantal leerlingen zal er in de loop van het schooljaar 2017-2018 een tweede leerkracht op groep 1/2 komen te staan.

**)In de combinatiegroep 3-4 werken wij met twee leerkrachten.In verband met de groepsgrootte van deze combi en omdat wij meer dan voldoende zorg en aandacht willen blijven bieden aan al onze leerlingen wordt groep 3-4 vanaf de start van het schooljaar op alle ochtenden uitgesplitst. Dit betekent, dat de leerlingen van groep 3 en groep 4 op alle ochtenden in een enkelvoudige groepssamenstelling werken. In de praktijk zal dit betekenen dat groep 3 en groep 4 op de ochtenden ieder met een eigen leerkracht werkt. Juf Christa neemt samen met juf Lianne groep 3-4 onder haar hoede.

Locatiedirecteur

Richard Kwak
r.kwak@veluwseonderwijsgroep.nl

poortdir@veluwseonderwijsgroep.nl

Clusterdirecteur
Diederik Schakelaar
d.schakelaar@veluwseonderwijsgroep.nl

Intern begeleider
Hananja Grootewal
pooib@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerkrachten

Lianne van Bloemendaal
l.vanbloemendaal@veluwseonderwijsgroep.nl

Christa Brouwer
c.brouwer@veluwseonderwijsgroep.nl

Dorry Campen
d.campen@veluwseonderwijsgroep.nl

Marian Jansen Op de Haar
m.jansenopdehaar@veluwseonderwijsgroep.nl

Roosmarie Kuikman
r.kuikman@veluwseonderwijsgroep.nl

Ruud Lieferink
r.lieferink@veluwseonderwijsgroep.nl

Gerda Reuvekamp
g.reuvekamp@veluwseonderwijsgroep.nl

Onderwijsassistent
Esther Kelder
e.kelder@veluwseonderwijsgroep.nl

Administratief medewerker
Jolanda Hafkamp-Beunk
j.hafkamp@veluwseonderwijsgroep.nl

Conciërge
Erwin Gerritsen

KBS De Poort

Hoofdweg 53
7371 AE Loenen

telefoon:
(055) 505 14 89

e-mail:
poortdir@veluwseonderwijsgroep.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep