Team

Onze leerlingen krijgen les van gemotiveerde leerkrachten die voortdurend werken aan hun eigen ontwikkeling. Ons team bestaat uit een clusterdirecteur, een locatiedirecteur, leerkrachten, een intern begeleider, een administratief medewerkster en een conciërge.

Schooljaar 2020-2021

Dit schooljaar werken wij met 2 combinatiegroepen (groep 1-2 en groep 3-4) en twee enkelvoudige groepen (groep 7 en groep 8). De groepen 5 en 6 vormen op de maandag en de vrijdag een combinatiegroep, maar werken op de dinsdagochtend, woensdag en donderdagochtend in een enkelvoudige groepssamenstelling. Dit heeft geresulteerd in de volgende groepen en de daaraan gekoppelde leerkrachten.

 

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
1 /2 Dorry Campen Dorry Campen Dorry Campen Dorry Campen Dorry Campen
3 /4 Christa Brouwer Christa Brouwer Christa Brouwer Christa Brouwer Tamara Goes tot half januari 2021, daarna Christa Brouwer
5 Combi-groep 5/6

Ocht: Lianne Amptmeijer

 

Mid: Tamara Goes

Lianne Amptmeijer

Ocht: Lianne Amptmeijer

 

Mid: Tamara Goes

Combi-groep 5/6
5/6 Maaike van Beek X X X

Ocht: Lianne Amptmeijer

 

Mid: Tamara Goes tot half januari 2021

6 Combi-groep 5/6 Maaike van Beek Maaike van Beek Maaike van Beek Combi-groep 5/6
7 Frank Rouwenhorst Frank Rouwenhorst Frank Rouwenhorst

Frank

Rouwenhorst

Frank

Rouwenhorst

8 Tamara Goes Bram Niezink Bram Niezink Bram Niezink Bram Niezink

 

Nadere toelichting

Voor alle groepen geldt dat wij ons op de ochtenden grotendeels richten op de basisvakken: lezen, rekenen, taal en spelling.

Zowel in de onderbouw (groep 1-4) als in de bovenbouw (groep 5-8) zullen wij groepsdoorbroken werken op de middagen, genoemd onderbouw- en bovenbouwmiddagen.

 

Directeur

Chantal Hagen – Stevens: poortdir@veluwseonderwijsgroep.nl

Intern begeleider
Hananja Grootewal: h.grootewal@veluwseonderwijsgroep.nl

(aanwezig op woensdag en donderdag)

Leerkrachten

Lianne Amptmeijer – van Bloemendaal: l.vanbloemendaal@veluwseonderwijsgroep.nl

Christa Brouwer: c.brouwer@veluwseonderwijsgroep.nl

Dorry Campen: d.campen@veluwseonderwijsgroep.nl

Maaike van Essen: m.vanbeek3@veluwseonderwijsgroep.nl

Tamara Goes: t.goes@veluwseonderwijsgroep.nl

Frank Rouwenhorst: f.rouwenhorst@veluwseonderwijsgroep.nl

Bram Niezink: bj.niezink@veluwseonderwijsgroep.nl 

Administratief medewerker
Jolanda Hafkamp-Beunk: j.hafkamp@veluwseonderwijsgroep.nl

Conciërge
Erwin Gerritsen

KBS De Poort

Hoofdweg 53
7371 AE Loenen

telefoon:
(055) 505 14 89

e-mail:
poortdir@veluwseonderwijsgroep.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep